The Reconnection

Znovu se propojte se svojí pravou podstatou a skutečnými schopnostmi

Reconnection

Urychlete vlastní vývoj

Co je?

Reconnection

PERSONAL RECONNECTION nebo-li OSOBNÍ ZNOVUNAPOJENÍ je evoluční proces, který nás propojuje s naší integritou, podstatou duše a celistvostí, a vrací do stavu přirozené rovnováhy ve všech oblastech.

Propojení s naší celistvostí představuje absolutní zdraví, psychickou rovnováhu, harmonii, řád, vyšší úroveň vědomí, maximální potenciál, vnitřní radost, hojnost a prosperitu.

Personal Reconnection se provádí pro každého jednou za život, protože napojení je celistvé a trvalé. Mnoho lidí zažije po Reconnection trvalé změny na mnoha úrovních.

Moje osobní Reconnection mně doslova vystřelilo na oběžnou dráhu!

Dnes už vím, jak se dostávat do vnitřního klidu, a díky němu mám paradoxně více energie věnovat se tomu, co je mou vášní. Stíhám toho teď mnohem víc. Přišlo to samo a přirozeně – dokážu už vidět jasnou cestu, kam a jak chci v životě dál směřovat. Prostě cítím, že tohle jsem já. Jakobych se předtím vůbec neznala…

Pavlína Cimbálová, Certifikovaný praktik Reconnective Healing a the Reconnection

Jak

Reconnection funguje?

Co přináší

pro náš život?

Je to neustálý proces a bude se dále vyvíjet a směrovat naše životní rozhodnutí tak, abychom se kontinuálně posouvali po spirále nahoru směrem k vlastnímu vývoji.

Osobní Znovunapojení je exkluzivní spirituální zážitek. Provádí se pro každého jednou za život, protože napojení je celistvé a trvalé.

Lidé to často popisují jako intuitivní vnitřní vedení k tomu, co vždycky chtěli dělat a kým se chtěli stát. Pociťují velký nárůst životní energie a radosti, hluboký vnitřní klid a jistotu. Vyjasňuje se jim cesta a představa toho, co chtějí žít.  

Život se stává…jednodušším a jasnějším.

FAQ

Časté otázky

Tento proces se provádí ve 2 dnech a musí být dokončen v rozmezí 72 hodin. Každé sezení trvá zhruba 35-45 min.

Vyčleňte si pro svoje osobní Znovunapojení tedy oba dva dny.

Probíhá bezdotykovou formou, vleže na masážním lehátku.

Osobní Znovunapojení se provádí jednou za život. Proces není třeba opakovat.

Osobní Reconnection provádí terapeut s mezinárodní certifikací “Certifikovaný praktik Reconnection”

Cena je u procesu Reconnection velmi důležitá. Obsahuje v sobě frekvenci 333, což je v součtu číslo 9.

Je to číslice, která znamená ukončený proces, dokončení, splnění, završení. Symbolizuje moudrost, duchovní sílu a hledání smyslu života. Má velký rituální a magický význam.

Celosvětově je cena nastavena na 333 USD nebo EUR (ekvivalent k měně v dané zemi). V naší zemi je to aktuálně hodnota 8 800 Kč.

Nelze. Na rozdíl od Reconnective Healing nelze proces osobního Znovunapojení provádět na dálku. Musíte být přítomni oba dny osobně v mé pracovně v Rekonektivním Centru v Praze, Hybernská 24.

Cena je u procesu Reconnection velmi důležitá. Obsahuje v sobě frekvenci 333, což je v součtu číslo 9. Je to číslice, která znamená ukončený proces. Symbolizuje moudrost, duchovní sílu a hledání smyslu života.
Pavlína Cimbálová
Reconnective Healing & Reconnection