Životní koučink

životní koučink strategický intervenční koučink

Jsem tady, abych ti pomohla objevit tvoje největší dary & ukázat je světu. Abys mohla žít opravdový život v hojnosti a mít legendární vztahy!
    Nech mně nahlédnout do podstaty tvé duše

Jsi to ty?

Připadáš si někdy v životě jako uvězněná v kleci? Chybí ti pocit moci se svobodně rozhodnout a žít svůj život, vztahy i práci podle sebe? Cítíš někde v hloubi duše, že bys chtěla, nebo měla, ve svém životě udělat nějakou zásadní změnu?

Jenže jsi uvízla na mrtvém bodě a není ti úplně jasný, co by ta změna měla být a jakým novým směrem by ses chtěla vydat?

  • Možná tě už fakt štve stávající práce/zaměstnání
  • Možná jsou to věčné dohady a neshody s partnerem
  • Možná je to až příliš dlouhý pobyt doma s dětmi na rodičovské

Začínáš pomalu pociťovat vyčerpání a nedostatek radosti a energie pohnout se z místa. A posunout se do další úrovně svého života! Vztah s partnerem pomalu vyšumívá, chybí v něm vášeň a drive jako dřív.

Nebo ti už delší dobu stagnuje vlastní podnikání nebo projekt a potřebuješ už konečně odkotvit ze stojatých vod. Nabrat čerstvý vítr do plachet a vyplout na moře – směrem, který může odstartovat další úroveň tvojí pracovní

Rozumím ti, to bývá běžné. Většina z nás se čas od času objeví na takových životních rozcestích. Potřebujeme se posunout do nové životní etapy, správně se rozhodnout pro novou pracovní nabídku nebo udělat zásadní změnu a posun, když se náš vztah nachází na pokraji akceptovatelných mezí.

Jsou to situace, kdy buď jedeme v zajetých, často nezdravých vzorcích, a pokud se nám nepodaří tu změnu identifikovat a udělat rozhodnutí, upadneme zpět do starých kolejí. Anebo se nám rozjasní, získáme obrovské množství energie a nové nápady a vystřelíme svůj život na úroveň, která přesně odráží naše nové, energické Já. A to jsou typické situace, s kterými velmi dobře pomáhá vedení pomocí koučování.

jak

při koučování pracuju?

můj

ideální klient

Koučovací škola & směr, který používám

Strategic Intervention Coaching

Co přináší

pro náš život?

Kde

Rekonektivní Centrum Hybernská 24, Praha 1
On-line (telefon, Zoom)

Jak dlouho

3-hodinové osobní sezení
On-line sezení 60 minut

Cena

15 000 Kč
5 500 Kč

Výhodné balíčky

3-měsíční cyklus/6 sezení 6-měsíční cyklus/12 sezení ONLINE koučovací balíček /6 sezení

Obsahuje

2x osobní sezení na 90 minut/měsíc
2x osobní sezení na 90 minut/měsíc
2x on-line sezení na 60 minut/měsíc

Cena/balíček

24 000 Kč
42 000 Kč
18 000 Kč