Reconnective Healing

Chcete vzít život do svých rukou a naplnit ho štěstím a radostí?

Uzdravit se a přirozeně žít v harmonii a rovnováze?

Reconnective Healing

Co je?

Reconnective Healing

Moderní a účinná metoda frekvenčního léčení, která přináší do života rozsáhlé změny v různých oblastech a vrací nás zpět k naší nejhlubší podstatě. Otevírá cestu pro novou úroveň žití.

Skrze spojení s komplexem léčivých frekvencí dojde z optimalizaci těla do stavu dokonalé harmonie a k opětovnému propojení s původním, nám přirozeným, stavem rovnováhy a zdraví.

Reconnective Healing nás znovu spojuje s celým naším bytím a s tím, kdo jsme.

Díky takovému naladění dochází k postupnému vymazání nefunkčních bloků a vzorců chování, které nám brání být v životě šťastní a k probuzení vlastní síly, energie a plného zdraví pro nastartování radostného a naplněného života. Který jsme si předtím možná ani nedokázali představit.

Chtějte od života víc! Zažijte vlastní osobní evoluci – je blízko!

Jaké

přínosy má léčení pro život?

probuzení potenciálu

Léčení vám také přinese

Hlas v mé hlavě mi říkal “běž”. Já jsem tehdy neměla důvod, proč bych to měla potřebovat –  jen mě to někde hluboko uvnitř lákalo. Šla jsem na tři léčení. Tam se nic zásadního nestalo.

A dneska? Můj život se kompletně přenastavil od základů – a to naprosto přirozeně, nenucenou formou. Záhy jsem poznala svého životního partnera, stala se profesionálním praktikem Reconnective Healing s mezinárodní certifikací, otevřela praxi transformačního koučinku, odešla z korporace,  přestěhovala se do zahraničí a začala se věnovat globálnímu obchodu. Vše se dává do rovnováhy a organicky odpadává to, co už nejsem Já. Cítím sílu a propojení s něčím vyšším, co mě přesahuje. Aktuálně mě to vede k hlubokému probuzení své ženy se vším, co ženství nabízí.

Co chcete žít v životě Vy?

Pomohu Vám navést Vás na správnou cestu a nechat zářit Vaši vlastní esenci.

Pavlína 

jak

k procesu léčení dochází?

Tyto vysokovibrační harmonické frekvence jsou součástí jak prostoru kolem nás, tak i uvnitř nás.
Jakmile je tělo ucítí, něco hluboko uvnitř nás si vzpomene, že takovou míru harmonie a radosti zná, a díky tomu se probudí a začne v našem životě narovnávat vše, co aktuálně v rovnováze není.
Pavlína Cimbálová
Spiritual Life Kouč

jak

probíhá sezení?

FAQ

Časté otázky

Projevy bývají různé. Každý z nás je na kontakt s frekvencemi jinak vnímavý a citlivý, takže léčení vykazují individuální prožitky. Nejčastějí projevy, které vnímám u svých klientů, jsou pohyb očí (rychlé mrkání), samovolný pohyb končetin, břicha, krku, rtů, různé vizuální i sluchové vjemy, pláč, smích. Nebo hluboká relaxace a spánek. Samotné uzdravení však nezávisí na prožitcích, které zažijete na lehátku – je to zejména o tom, jak se toto naladění bude dál rozvíjet ve vašem životě.

Sezení Reconnective Healing probíhá v délce 60 minut: 30 minut na masážním lehátku a 15-30 minut krátký rozhovor po zkončení procesu.

Léčení provádí terapeut s mezinárodní certifikací a kvalifikací “Certifikovaný praktik Reconnective Healing”.

Obecně se provádějí 3-4 sezení v průběhu týdne až deseti dnů.  To je doporučovaná optimální forma. Při této intenzitě nejvíce lidí na světě zaznamenalo nejvíce působení frekvencí ve svém životě.

Nejedná se o dlouhodobou léčebnou kůru ani ošetření. Reconnective Healing se nezaměřuje na vnější projevy problému, ale pracuje na rovině jeho příčiny.

Tak jako u klasické medicíny, ani u Reconnective Healing nejsme schopni zaručit 100% výsledek pro každého, ale výsledky jsou více než překvapivé u velkého množství klientů, i tam, kde klasická medicína selhává.

Cena: 3 500,-

Platba se u Reconnective Healing provádí vždy dopředu – buď hotově na místě nebo předem bankovním převodem. Férová finanční výměna (Fair Financial Exchange) se také již stává podstatnou součástí léčení.

Ano, ničemu to nevadí, proces léčení se běžně provádí i distančně, na dálku, funguje zcela stejně jako osobně na masážním lehátku. Část mých klientů proces léčení na dálku takto běžně zažívá.

Před zahájením léčení se domluvíme po telefonu,  vy si uděláte pohodlí v teple domova nebo kdekoli jinde se nacházíte, ideálně si lehnete a léčení bude probíhat 30 minut. Po ukončení procesu vám opět zavolám a proběhne krátký debriefing (následný rozhovor o prožitcích během léčení).

Platba v Reconnective Healing probíhá vždy před léčením – u distančního léčení na dálku bankovním převodem.

Ne. Tato metoda nevykazuje žádné nežádoucí ani vedlejší účinky.

Léčení je naopak doporučováno i těhotným a kojícím, seniorům a dětem. Stejně dobře funguje i u zvířat a rostlin.

Reconnective Healing mohu doporučit všem, kteří:

  • již nechtějí hledat různé formy léčení svých potíží, ale mají zájem se plnohodnotně uzdravit
  • chtějí znovuobjevit svůj plný potenciál a svoji vnitřní sílu a žít život v plné kvalitě
  • jsou vyčerpaní a vnitřní zdroj energie jim neustále vysychá
  • jsou ve stresu a nedaří se jim najít vnitřní klid
  • chtějí se ve svém životě jednoduše hnout z místa – uvízli na mrtvém bodě a nevidí cestu ven
  • mají fyzické potíže (nemoci, úraz, bolesti, pohybová omezení, onkologická, autoimunitní onemocnění) a klasická léčba nepomáhá
  • necítí se psychicky v pořádku nebo mají psychické poruchy
  • mají rozkolísané emoce, které nejsou pod kontrolou
  • rodičům problémových/nemocných dětí
  • sami žádné problémy nemají, ale rádi by pomohli k plnému uzdravení své rodině, příbuzným, partnerovi, přátelům, známým, svým zvířecím miláčkům

Obecně lze formu spojení s léčivými frekvencemi doporučit všem, kteří někde hluboko uvnitř sebe cítí, že jejich život se neodehrává tak, jak by si přáli.

Metodu Reconnective Healing objevil Dr. Eric Pearl, americký chiropraktik. V současnosti se tato metoda informačního léčení provádí po celém světě již 25 let a vykazuje zajímavé výsledky. Reconnective Healing je často spojováno s nejnovějšími poznatky kvantové fyziky a lékařskými i dalšími moderními výzkumy. Po celém světě probíhají výzkumy již od počátku objevení Rekonektivních frekvencí, jejichž účinky podléhají rozsáhlému zkoumání známých světových univerzit, vědců a kvantových fyziků. Věda již potvrzuje účinky Reconnective Healing, i jeho vliv na restrukturalizaci DNA.

Více se dozvíte na oficiálních stránkách www.thereconnection.com

Spojení s léčivými frekvencemi doporučuji všem, kteří někde hluboko uvnitř sebe cítíte, že se váš život neodehrává tak, jak byste si přáli...

Kde

Na dálku v pohodlí vašeho domova | Po domluvě lze osobně - Rekonektivní Centrum, Praha 1

Jak dlouho

Sezení trvá 60 minut (30 minut na lehátku + 30 min rozhovor)

Cena

3 500 Kč